Salon Kosmetyczny An

Oferta

Mezoterapia Igłowa

Niechirurgiczna metoda likwidacji zmarszczek, blizn, przebarwień i cellulitu.


Mezoporacja

Innowacyjny zabieg polegający na bezinwazyjnym wtłoczeniu kosmetyku medycznego w głąb skóry. Zabieg całkowicie bezbolesny. Spektakularne efekty widoczne po pierwszym zabiegu. Szerokie spektrum działania: od wypełniania i wygładzania zmarszczek przez uszczelnianie naczyń krwionośnych, leczenie trądziku, spłycanie blizn i rozstępów, wyszczuplanie i usuwanie cellulitu, rozjaśnianie przebarwień, do ujędrniania i nawilżenia skóry.


Oczyszczanie


Oczyszczanie i Odbudowa Skóry


Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa wykorzystując najnowsze technologie natychmiastowo poprawia kondycję skóry. Radzi sobie wszędzie tam, gdzie inne metody do tej pory zawodziły. Usuwa zmarszczki, worki oraz cienie pod oczami, redukuje cellulit oraz powiększa piersi. Przygotuj się na natychmiastowy efekt w postaci idealnej skóry bez zmarszczek, cellulitu, cieni pod oczami i większych piersi. To wszystko jest możliwe - musisz tylko zapisać się na zabieg mezoterapii bezigłowej - najbezpieczniejszej i najnowocześniejszej technologii, która radzi sobie ze wszelkimi niedoskonałości. Mezoterapia bezigłowa jest aktualnie najpopularniejszą metodą terapii poprawiającej kondycję skóry.


Depilacja woskiem


Przekłuwanie uszu


Manicur

Manicure hybrydowy likwiduje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Manicure hybrydowy zapewnia gładki i nieskazitelny efekt, utrzymując się przez dwa tygodnie. Lakiery do paznokci są utwardzane światłem UV.


Podologia


Przedłużanie Paznokci - Metoda Żelowa


Przedłużanie Paznokci - Metoda Akrylowa


Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs - Metoda 1:1


Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs - Metoda 2:1, 3:1


Makijaż Okazjonalny


Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny to makijaż trwały (utrzymuje się od 3 do 5 lat) i bezpieczny. Zabieg polega na wprowadzeniu hipoalergicznych barwników syntetycznych do zewnętrznych warstw skóry. Makijaż permanentny czyni kobietę bardziej pewną siebie w każdej sytuacji życiowej, daje trawle zadbany wygląd oszczędza dużo czasu. Subtelnie podkreśla świeżość i naturalność twarzy.

Makijaż permanentny dedykowany jest: kobietom, które mają mało czasu na makijaż. kobietom noszącym okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą mają problemy z wykonaniem makijażu. kobietom z rzadkimi brwiami, rzęsami ,małymi oczami, z bladymi ustami lub ustami o nieregularnym kształcie. osobom uczulonym na kosmetyki kolorowe.


Henna